Inception dotočeno

2. července 2010 v 12:50 | Lila |  Náš blog
,, Inception je kompletně hotové. Teď patří kinům a já se začnu plně věnovat třetímu Batmanovi," uvedl režisér Chris Nolan.

A věnuje se mu skutečně naplno! Už má dokonce i vybraného záporáka! Ovšem, ještě ho ale neprozradil.... ,, Ještě si chvilku budete muset počkat. Ale to už vydržíte-je to otázka několika dní," usmívá se tajuplně Nolan. Režisér se během 2 let (ano, už skoro uběhly 2 roky od Temného rytíře) ,,proslavil" tím, že byl ohledně batmanovského pokračování nejistý, napjatý a téměř nic s tím nechtěl mít. To je ale už minulost a Chris Nolan se nad pomalu začínájícím pokračováním Batmana už zase usmívá. ,,Měl jsem strach začít natáčet, aby se zas nepřihodilo něco jako Heathovi. Taky sem si říkal, jak to bez něj půjde-a pak mi došlo,že trojku prostě musím natočit a to hned z několika důvodů : a) Heath a Nathan (kaskadér,který zemřel během natáčení TDK) by to tak chtěli. b)musím svůj příběh o Batmanovi uzavřít c) hodlám dokázat,že třetí díl z trilogie nemusí být zpackaný,dokážu všem, že může být stejně velkolepý jako předešlé díly!" prohlásil pevně režisér.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 2. července 2010 v 17:12 | Reagovat

Jo! Moc hezky to vysvětlil a - sakryš, jak se mám soustředit na psaní komentáře, když tu na mě Joker křičí Hit me! :-D - myslím, že mu to fanoušci oplatí. Nevěřím totiž tomu, že by nás dokázal zklamat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.