Odkaz

9. května 2010 v 21:36 | Lila |  Batman 3
Odkázat trojkou na dvojku? Proč by ne?

Joker v pokračování netopýří ságy nebude, jak je známo už kolik měsíců, ale Chris Nolan na něj upozorní. Temný rytíř končí Jokerovým chycením, Two-faceovou smrtí a Batmanovým útěkem. Two-faceův osud skončil, Batmanův se bude rozvíjet, ale co Joker? Ten nezemřel ve filmu ale v civilu, což je horší a o to těžší to bude navlíknout fikaně jeho nepřítomnost v trojce. Nolan přece nemůže na žačátek filmu dát titulek ,,Nepočítejte s Jokerem, jeho představitel zemřel" . ,,Joker ve filmu nebude, ale zato tam bude odkaz na něj. Aby lidé nezapomněli," rozhodl Chris Nolan. Moudrý tah, Chrisi....
Mimochodem, na webech už probíhá zuřivá diskuze : může trojka Batmana překonat Temného rytíře? Já myslím že to není pravděpodobné, ale Chris mě překvapil už mnohokrát, tak třeba i tady mě přesvědčí  Jaký je váš názor?

nolan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 10. května 2010 v 11:35 | Reagovat

Hmmm, chytře to navlíkne :-) Je to dobře, protože Heathův Joker si zaslouží aspoň tohle! :-)
Já ti nevím, jestli má trojka šanci Temného rytíře překonat... I si myslím, že teď je na úvahy docela brzo, když se vůbec neví, o kom a s kým bude... I když je pravda, že když bylo prozrazeno tehdy obsazení Heatha do role Jokera, diváci z toho nebyli vůbec nadšení a jak to nakonec dopadlo... Úplně naopak, takže kdo bude hrát v Batmanovi 3 zas nemusí prozradit vše... :-) Ale takhle, myslím, že Chris na to má, překonat i Temného rytíře... :-)

2 barley barley | Web | 13. května 2010 v 19:04 | Reagovat

Ono je rozdíl v tom, co si člověk představí pod pojmem překonat Temného rytíře. Je jasné, že žádný záporák nemůže překonat Jokera, ale samotný film pokud bude akčnější a mít skvělý scénář, tak by ho překonat mohl ;)

A pokud Nolan zvolí nějakého méně známého záporáka (jako třeba dr. Zsazs - šílenec s nožem - mohl by to odkázat že Joker si ty jizvy nezpůsobil sám ;) a nebude to žádný profláklý Hádankář, tak to může být hooodně velký luxus!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.