Temný dopad Temného rytíře

12. září 2009 v 20:29 | Lila |  The Dark Knight
Všechno má svůj rub i líc a Temný rytíř není vyjímkou.

Jenom tak rychle na úvod-od úterka jsme byli se třídou na adapťáku,vrátili jsme se ve čtvrtek večer a v pátek jsme jeli na celodenní exkurzi do Gmündu,konkrétně do parku Blocheide. Oboje jsme měli spojeno s geologií,ze který máme do středy přinést seminárku. No a co z těhle vejletů mam? Je mi blbě,mam vyvrklej kotník a musi makat. Děsnej vopruz. Chápu,že sem na gymplu,ale poznat rozdíl mezi žulou ze Sedlčan a žulou libereckou,prosim vás,takový absolutní ho*na!! Ale vypadá to,že budem dobrá parta na gymplu. Myslela sem,že aspoň o víkendu bude chvíle klidu ale ne,mam čas se akorát dýl vyspat. Což mě přivádí k tomu, co jsem psala poslední den v srpnu. Přes týden tu články nějak nečekejte-by se musel stát zázrak,aby sem stihla něco sem dát-takže sem vždycky hodim něco až o víkendu. No a teď už ten článek....

Jistě nemusim připomínát vítězná tažení Temného rytíře. Náš filmový favorit má ale i stinou stránku. Na jaře tvůrce zažalovali zástupci jihotureckého města Batman,protože u nich po uvedení filmu vedl nárůst počtu vražd a sebevražd a oni chtěli od Warnerů peněžní odškodné. Právnící však povstali a soudy ukončily spor tím,že se všechno,co takto jen neurčitě by mohlo souviset s Temným rytířem řešit nebudou.
No a nyní vyvstal další problém. Jistě jste všichni viděli toho vraha z Belgie,který s klaunským naličením vtrhl do školky a nožem zabil učitelku a dvě děti. Dalších deset dětí a dva dospělí utržili vážná zranění,přežili však. Dvacetiletého mladíka policajti chytli,při výslechu se však smál,udával různé totožnosti a pohrál si s policisty a vůbec všelijak se snažil působit jako dosud nejslavnější postava a to...a to neodkazuje na nikoho menšího než na Jokera Heatha Ledgera. A protože v Belgii mají kriminalitu malou,tak teď se tam velmi vážně-a velmi dlouho-uvažuje o tom,že obžalují studio Warner Bros a...nechtějí z toho vynechat ani zesnulého...chtějí žalovat i Heatha Ledgera.
Warneři nekomentují,ale připravují se na silnou obranu-už povolali do zbraně nejlepší právníky,kteří za nimi-respektive za Temným rytířem-budou pevně stát. Warner Bros sice brojí mlčky,ale co štáb TKD?
,,Vy jste se asi všichni zláznili!"řval Christian Bale alias Batman. ,,Copak chcete žalovat mrvého?! Děte do pr**le!! Nemyslíte,že takle by v tom případě měl bejt šílenej každej?! Tohle všechno je v psychice,Heath nemůže za to,že někomu labilnímu praskne poslední část rozumu!"
Chris Nolan nebyl o nic méně rozzlobený,ale udržel sprostá slova na uzdě. ,,V Temném rytíři je ukázána prohnilost dnešního světa. Heath v něm ukazuje,že takový člověk jako Joker může existovat-ne dneska,ne zítra,ale někdy. Ukazuje čeho všeho je schopen. Dal do té role vše,aby se vidělo nic není nemožné a skutečně někdo takový může být. Tak mě přestaňte dráždit tím,že je za něco takovéhleho zodpovědný!!" ,,Nedovolíme,aby někdo šlapal po Temném rytíři nebo Heathovi,kvůli kdejakému vražednému volovi,"přizvukuje zbytek štábu.
A aspoň jedna dobrá zpráva na konec-hra Batman:Arkham asylum patří ve světě her mezi absolutní trhák,stejně jako TDK loni byl za hvězdu filmového světa.

Rozzuřený Christian Bale
Všichni jsou připraveni rvát se za to,v co věří...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Teryl Teryl | Web | 13. září 2009 v 14:36 | Reagovat

Bale válí XD Jako vždy mě jeho komentáře vždycky dostanou. A podle mě je ten vrah z Belgie dost zkreslenej... neměl make-up Jokera, jenom černobílé nalíčení... to mohli klidně zažalovat tvůrce Vrány nebo zpěváky z KISS :DDD

2 BArlEy BArlEy | Web | 14. září 2009 v 15:46 | Reagovat

**** ať jdou všichni s tímhle do ******... jako kdybych mohla tak tady dám jenom samé hvězdičky!! a s tím líčením má teryl pravdu... a ať nechají Heatha na pokoji... nemyslela sem si že to někdy řeknu, ale... má štěstí že se toho nedožil :(:(:(:(:( vsadím se, že by ho to fest mrzelo a určitě by ho to ovlivnilo ve výběru dalších filmů :( chjo takové lidi nenávidím :( šlapat heathovi po památce!

3 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 20. září 2009 v 14:44 | Reagovat

CožEEEEEEEEEEE?! Někdy jsou takoví pitomci ti lidi! Musím souhlasit s Barley, bohužel - myslím, že by z toho Heath byl docela "vyřízenej"... Kreténi :-/

4 Alice Alice | 23. září 2009 v 19:56 | Reagovat

Bale to  vystihol asi najlepsie.. uz mohol len dodat

5 Alice Alice | 23. září 2009 v 19:58 | Reagovat

Tak, Bale to ako zvycajne presne vystihol. mohol uz len dodat "what dont you fucking understand?!".
A inac suhlasim s teryl, to licenie vraha z belgicka by kludne mohli zvalit aj na clenon lubovolnej black metalovej kapely... :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.