Why so serious?

31. srpna 2009 v 10:39 | Lila |  Náš blog
Tak a je to tady. Po dvou měsících slastnýho klidu opět do školy. Achjo,kdybych se aspoň vracela do tý samý školy! To bych se i těšila....Ale co se dá dělat. A proto mě hryžou starosti. Jak zvládnu střední=gympl? Sice sem hodně dobrá na čéjinu,bižuli, jazyky,ale zase sem úplně vypatlaná na matiku a fyziku. No jestli ten gympl přežiju v duševním zdraví,tak se o tom jednou budou učit děti v dějepisu . A za čtyři roky matura,bože to taky bude sranda....no,to je ale přece jen ještě daleko. Jinak chci říct,že až se školní rok rozjede,tak nevím, jak budu stíhat obsluhovat blog. Budu se snažit hledat co nejvíc informací a zásobovat ho jako doposud,ale fakt nevim, jak to budu stíhat. Každopádně to ale ještě nebude platit pro září (snad),páč budeme mít adapťák a tak celkově budeme mít září ještě trochu uvolněný...no ale pak nastanou galeje! Ještě že du na ten gympl s kámoškou ze základky,to je jediná dobrá věc. Ale i tak si říkám-jo super, já du na gympl,kde každej učitel má ňákých pět titulů a ta škola reprezentuje ČR v mezinárodních kolech,to je fakt bezva kšeft...ach,ty sladký Budějice . No ale chtěla bych pak na Vysokou veterinární školu do Brna,takže gympl mě aspoň pořádně připraví-doufám .
A jinak přeju vám všem ať se vám na školách daří!!!

Ale buďme i optimističtí Joker s náma bude pořád,a může nás aspoň podporovat svou oblíbenou otázkou ,,Proč tak vážně?" Fakt je,že když sem na něco naštvaná,nebo mam z něčeho strach,tak mi nějak vpluje tahle otázka do hlavy a já se musím usmát a uznat že je to pravda-proč bysme měli bejt vážní? Co se týče Jokera (tedy toho pro mě pravého a jediného),u něj můžeme být vážní jen proto,že s ním máme teď a navždy jen jeden jediný film...ikdyž zase přece jen-Proč tak vážně? Buďme rádi,že s ním máme aspoň ten jeden film .

Tohle video stě miluju...


A ještě dvě videa,páč Jokera není nikdy dost :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 31. srpna 2009 v 11:13 | Reagovat

Na slovo škola jsem teď alergická :-/ Sice nejdu do nové, jako ty, ale prostě - grrr :-/ :-!
K videům - změnit Poker face na Joker face a je to ideální :-D
Druhý je na mě moc pomalý, ale přidávám se k závěrečnému "vzkazu" :-)
Třetí je taky povedené, ale první je nej :-)

2 Izzy Izzy | 2. září 2009 v 20:44 | Reagovat

Ale no tááák, nesmíš to tak brát Lili... jak říkal: "život jde dál a na oběti se nedivá";)

3 BArLEy BArLEy | Web | 4. září 2009 v 12:06 | Reagovat

Tyjo přesně vím jak se cítíš, já jsem to teď měla uplně stejně... Nová škola (taky gympl), noví spolužáci (neznala jsem tam nikoho...). Jinak teď jsme se vrátili z adapťáku a vypadá to že z nás bude super parta :) Tak doufám že u tebe se to zadaří stejně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.