,,Smrt nám tě vzala,ale my tě neopustíme!"

16. srpna 2009 v 17:35 | Lila |  Zajímavosti
Jistě víte,že kvůli smrti Michaela Jacksona si vzalo asi 12 lidí život. Nebyli ovšem první,co za svou ikonu dali život...

Ano,už víte,na co narážim. Tato událost kolem krále popu ovšem není nějak vyjímečná. Podobně to bylo i třeba s Elvisem Preslym či Marylin Monroe. A nejinak tomu bylo i s Heathem Ledgerem.
Když Heath zemřel,nastala do určitých směrů ,,doba temna" . Jednak pro jeho rodinu,přátele a filmový průmysl,ale i pro jeho fanoušky. A tak zatímco se zuřivě vyšetřovovala hercova smrt,připravoval se pohřeb a producenti Temného rytíře zběsile zkoušeli testovat, jestli si vůbec mohou dovolit ukazovat Heathovu tvář v tehdy již plně dokončeném filmu,přišly další šoky. Několik Heathových skálopevných fanoušků si vzalo život. Nechávali vzkazy typu ,, jdu za tebou" nebo ,,s tebou navěky" a podobně. Jedna rodina mrtvého s pláčem řekla-,,Náš chlapec Heatha Ledgera miloval. Zlomila ho jeho smrt a myšlenky lidí,že se pomátl a spáchal sebevraždu."
Mezi mrtvými fanoušky byly jak chlapci tak dívky vě věku 17-25 let. Údajně je ničila představa,že Heath je někde tam nahoře sám. Díky bohu,že těchto obětí bylo asi ,, jenom" pět. Rodina Heatha Ledgera vydala prohlášení-,,Náš syn by určitě nechtěl,abyste kvůli němu mařil své životy. Byl by z toho smutný. Chtěl by,abyste žili,protože on částečně přežívá ve všech,kdo ho měli rádi." Toto naštěstí zamezilo dalším sebevraždám.
Ovšem smutek kolem Heathova skonu místy přerostl v hysterii a jeho fanoušci pečlivě střeží jeho vyjímečný talent a práci. Svědčí o tom petice proti Jokerovu návratu do kin,pečlivé chránění hercovo jména,aby je nikdo nezašpinil a tak dále. Jsou to prostě jeho strážci a ochránci na Zemi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 16. srpna 2009 v 21:22 | Reagovat

:-)
To jsem ani nevěděla...

2 Alice Alice | 23. srpna 2009 v 1:32 | Reagovat

ani ja nie.. neviem, pripada mi to divne, zabit sa kvoli tomu ze zomrel uplne cudzi clovek ktoreho som videla v par filmoch... ale ked to fanusikom prislo ako dostatocny dovod na samovrazdu tak nech sa paci...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.