Plody práce

7. srpna 2009 v 18:10 | Lila |  Zajímavosti
Už jsem přeložila-začátkem června-poděkování Heathovo rodiny za Oscara in memoriam. Takže proč sem nedat i ostatní ceny?? No,všechny nebudou,nechci překládat a vypisovat se všemi oceněními světa ( a to není nic přehnaného,všechny herecké ceny Heath opravdu získal) a tak sem dám jen- už bez Oscara- 4 ocenění. první sem dávám tedy SAG Award a Zlatý glóby. P.S. kdybyste chtěli ten oscarový překlad,tak je v rubrice The Dark Knight.

Tak teda..SAG Award a přebírá Gary Oldman alias poručík-pardon komisař
-Gordon.

,,Právě teď jsem úplně na měkko," řekne pohnutě Oldman,když uchopí ocenění pro Heatha. ,,Je to obrovská čest,když se vás zeptají, jestli převezmete Heathovu cenu. On byl…neobyčejný mladý muž s vyjímečným talentem. Je obdivuhodné,že jste dnes večer potvrdili a uctili jeho talent. Jménem Heatha, jeho rodiny a jeho rodiny z Temného rytíře,vám děkuji."
A nyní Zlatý glóby...nepřebírá nikdo jiný,než režisér Chris Nolan.

,,Všichni,kdo s Heathem pracovali na Temném rytíři,chápou tento hrůzu nahánějící mix smutku a neuvěřitelné hrdosti.Teď,po Heathově odchodu jste viděli,že se svým Jokerem udělal díru do filmové budoucnosti ,ale-s mimořádnou odezvou k jeho práci,kterou viděli všichni na světě-, pro jednou jsem schopný dívat se trochu do budoucnosti a trochu víc vidím to neuvěřitelné místo ve filmové historii,které pro sebe vybudoval svým talentem a svou obětavou oddaností. Někteří z nás měli to štěstí pracovat s ním,myslím,že někteří z nás měli to štěstí užívat si jeho výkon. Heath nám bude vždy chybět,ale nikdy nebude zapomenut. Děkuji vám. "
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 7. srpna 2009 v 19:33 | Reagovat

Ano, ano, zasloužené ceny :-) Gratuluji mu! :-) A věřím Garymu, že to musela být pro něj čest :-)

K Dokonalému triku - jjo, taky jsem viděla, na blogu jsem o něm psala. Docela mi zamotal hlavu no :-D Vrtalo mi v hlavou, jak to vlastně bylo :-D Jjo, Nolan umí točit :-) Teď jsem zvědavá na to Inception (a snad jsem nezblbla název...) :-)

2 Lila Lila | 8. srpna 2009 v 9:28 | Reagovat

tak na to sem zvědavá taky:-) a troufnu si tvrdit,že to bude opět vyjímečný a na csfd to nepude pod 80%

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.