Nejděsivější z nejděsivějších

11. srpna 2009 v 15:36 | Lila |  Zajímavosti

Zapomeňte na Indianu Jonese či Supermana! Filmy teď patří záporákům! Nejděsivější Top 11!

Toto nejsou záporáci,kteří se stali zlími až po tom,co se na nich někdo dopustil křivdy,zrady,lásky. Ani to nejsou ti,co mají pěknou,nepoškozenou tvářičku. Těmto parchantům hrabe od tý doby,co je zná svět a bude jim hrabat stále stejně,i kdyby vybuchlo Slunce či do nás narazil meteorit. Tohle je světová příčka nejlepších 11 zloduchů,co kdy ,,chodili" po zemi. A kdo jim kraluje? No,uvidíte. Je to takový usměvavý chlapík...


*11
Mr. Staypuft
Že panáčci Michellin jsou neškodní ňoumové? Pche! Tahle existence je děsivá,nebezpečná až to bolí a vy ho rozhodně nebudete litovat.

*10
Ghostface
Nízká kvalita Vřískotu a Scary movie ho pohřbila pěkně hluboko. Tahle protáhlá maska ale ukrývá pravého šílence.


*9
Michael Myers
Tenhle chláepk je málomluvný,spíš němý,ale co naplat-zlo je zlo a tohle zlo je opravdu velké.

*8
Jason Voorhees
Stejný jako Myers. Pravé zlo,ale poněkud zastaralé-plné obětí a usekaných kousků těl. Dnešní zlo je vynálezavější-útočí na psychiku,a ne na fyzickou stránku. Ale přeci jen by byla škoda Voorheese nezmínit-řezník je to dobrý.*7
Pennywisse
Klaun. Jeden z nejděsivějších parchantů,co Stephen King vymyslel. Johnny Depp si svou fobii z klaunů, získanou díky škrtící hračce z Poltergeist, Pennywisem jenom umocnil. Už tehdy tedy bylo jasné,že klauni mají svou přátelskou a bavící pověst u konce.

*6
Thin man
Tohoto chlápka dokonce navrhovali Jokerovo fanoušci. Ulíznutý kostnatý pošuk určitě není nic pěkného,když ho vymýšleli Jokerovo stoupenci.

*5
Freddy Krueger
Znáte noční můru v Elm Street? Pak jistě znáte i chlápka co má kůži jak mumie. Mistrovský výkon Roberta Englunda udělal z Freddyho velmi obávanou noční můru. Pokud ho uvidíte ve filmu,dlouho se budete bát jen pomyslet na spánek.*4
Patrick Bateman
Batman a Bateman? Je mezi nimi hezký kontrast. Bateman je zdánlivě lidský,ale na maják mu šplouchá slušně. Navíc ho hraje Christian Bale coby zmíněný Batman-není to hezká ironie?

*3
Dr. Hannibal Lecter
Pokud jste viděli Mlčení jehňátek,nikdy nezapomenete na syčivé mlaskání dr. Lectera v podání skvělého Anthonyho Hopkinse. Geniální Lecter je o to děsivější,že na plátně nic nedělá, jen mírumilovně sedí v cele.*2
Jar-Jar Binks
Že vypadá mírumilovně? Zkuste se k tomuto patolízalovi přiblížit a uvidíme!

*1
Joker
Ďábelský. Zvráceně zábavný. Uhrančivý. Démonický. Ten nejlepší. Čím se liší? Je originální. Nelhal,když říkal,že předběhl dobu. Tento záporák ma výhrano a do konce světa nikdy nebude pokořen. Joker netouží po ničem. Chce se jen bavit a vysmívat světu. Nezáleží mu na svém životě ani na životech ostatních. Budi hrůzu a strach kam vstoupí a rok 2008 byl v jeho znamení. Vyděsil a ovlivnil všechny. Jestli jste viděli-a já nepochybuji,že viděli-Temného rytíře,pak jistě dovedete patřičně ocenit jedinečné mistrovství Heatha Ledgera,který se takto stal nesmrtelným. A jistě se ani nebudete divit,že když Johnny Depp svého přítele viděl na plátně,děsil se od začátku do konce a když Joker obrátil svůj démonický pohled do kamery,málem omdléval strachy. Když má fobii z klaunů a pak uvidí tento výkon,tak se nikdo nediví. Joker je mezi záporáky nepopiratelná špička.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 BArLEy BArLEy | Web | 13. srpna 2009 v 18:57 | Reagovat

No prostě Heath "Joker" Ledger =D to je nejen jméno, ale taky synonimum k dokonalosti...

Jinak mě ale překvapilo to s tím Jar-Jarem Binskem... že by byl na 2 místě?? Myslím že jsem viděla i lepší záporáky ale jesli si to o něm myslí tolik lidí..

2 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 15. srpna 2009 v 21:38 | Reagovat

Kdybych se naučila číst, možná bych si ušetřila ten škleb na obličeji - 11. místo jsem považovala jako 1. :-D Líbí se mi, jak je v čele :-D :-) Joker je fakt děsivý, ale myslím, že ne vůbec (nebo ne tolik) svým vzhledem, ale právě tou povahou no - jemu je opravdu všechno jedno. Jak říká ve vyšetřovací místnosti, když do něj buší Batman - You have nothing, nothing to threaten me with.

3 Alice Alice | 23. srpna 2009 v 1:35 | Reagovat

LOL, jar-jar :D ale dr. lecter ma potesil, ten je spolu s usmievavym chlapikom moj oblubeny zaporak ... :D
pekny opis jokerovej osoby...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.