Terminátor Salvation-chci Batmana a Jokera!

4. července 2009 v 11:58 | Lila |  Zajímavosti
Termináto Salvation běží v kinech,ale než se začal točit,měl svá přání ohledně obsazení herců. Hádejte jakých.

Terminátor Salvation je do jisté míry potomkem Nolanova restartu batmanovské ságy, jenž celému Hollywoodu předvedl,že zavedená série se dá po kreativní i komereční stránce oživit radikální změnou konceptu.
A právě ústřední hvězdu Temného rytíře si režisér McG vyhlédl jako toho,kdo jeho filmu automaticky propůjčí alespoň nějakou důvěryhodnost v očích nevěřících. Jeho častý argument dnes zní: ,,Myslíte si,že by Christian Bale hrál v nějaké pitomé akční blbosti?" Faktem ale je,že samotného Balea musel nejdříve hodně dlouho přesvědčovat. ,,Přijel jsem ho uhánět do Londýna," vzpomíná McG. ,,A v podstatě mě okamžitě poslal do prdele. Postava Connora v tehdejší verzi scénáře ho vůbec nezajímala. Takže jsme začali přepisovat,abychom v ruce měli text,který bychom mohli dvě hodiny číst na prázdném jevišti,aniž by se publikum nudilo. Všechny triky a výbuchy jsou jen polevou na dortu." ,,On prostě nebral ,,ne" jako odpověď," vzpomíná na tehdejší uhánění Bale,kterého nakonec udolalo především to,že McG najal na úpravy scénáře také Jonathana Nolana-Christopherova bezmála geniálního bratra, jenž se zásadním způsobem podílel také na obou Batmanech,Mementu a Dokonalém triku. Režisér Terminátora Salvation si přál nejvíc jedno-ohromit Jamese Camerona,stvořitele celé série. Povedlo se mu to...?
McG chtěl ale do svého Terminátora také Heatha Ledgera. ,,Po tom,co jsem ho viděl v Temném rytíři, k němu chovám nábožnou úctu. Přál jsem si ho do Terminátora,ale on zrovna dokončil Temného rytíře pak se vrhl na Imaginarium dr. Parnasse," kličkuje režisér,aby se nemusel zmínit o hercově předčasné smrti.
Ale režisér i tak byl s výběrem svých herců spokojený. ,,Asi je pravda,že takovéhle chlapy najdete jedině v Austrálii," chválí McG,sám původem z australského Perthu,což je čirou náhodou také rodiště Heatha Ledgera.

Christian Bale jako John Connor v Terminátorovi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 5. července 2009 v 16:45 | Reagovat

Ty jo :-( Ale něco na té Austrálii a jejích velkých talentech bude :-P :)

2 Teryl Teryl | Web | 6. července 2009 v 14:06 | Reagovat

... chjo, že já si tyhle články pořád čtu? XD Pak z nich mám akorát blbej pocit, ale na druhou stranu je dobrý vědět, jak si Heatha všichni váží :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.