Batman 3-ženy jako záporáci? NE!

1. července 2009 v 16:37 | Lila |  Batman 3
Ačkoli je Batman stále na mrtvém bodě, jedno je jasné. Jestli bude třetí díl,žádná ženská záporkyně se tam neobjeví.

O tom, jací záporáci se objeví v třetím Batmanovi, se vedou dlouhé debaty. V kruhu ,,vyvolených" se mluvilo o Jokerovi,Hádankáři,Tučňákovi,Catwoman,Two-Faceovi,Scarecrowovi a Harley Quinn.
No a Chris Nolan jejich řady drasticky prořízl. ,,Tučňák se mi nezamlouvá. Je to pro mě postava příliš přitažená za vlasy. Two-Face zemřel,informace o jeho návratu jsou jen internetové dohady. Scarecrow byl v prvním díle,mihnul se i v druhým. Takže toho taky ne. Už to snim stačilo," je rozhodnutý režisér. Když nechce Scarecrowa jakto,že tak moc před rokem uvažoval o Jokerovi? Takto se tisk zvědavě Nolana zeptal. ,,Joker je úplně jinak založená postava. Je nejlepší. Ale teď už je to jedno," řekl Nolan chladně. Ano,narážel na Heathovu smrt. ,,Nechci,aby se o Jokerovi pořád něco řešilo. Prostě se nevrátí a dost."
A co Catwoman a Harley Quinn? ,,Nechci ženskou záporačku. Je pravda,že původně měla Jokera léčit v třetím dílu,ale jelikož Heath už není mezi námi tak to padlo. V Temném rytíři jsme udělali epickou tragédii-ohledně Harveyho Denta," připomíná Chris Nolan. ,, Tak jsme mysleli,že bysme něco podobného udělali s třetím Batmanem. Ukázat tu jejich šílenou lásku. Věřili jsme,že by se nám z toho moh povést krásný příběh a dobrý film," zasnil se s úsměvem Nolan. ,,Jenomže svět nám zlomil vaz," zesmutnil vzápětí,když mu hlavou opět projel hlavní problém-umrtí Heatha Ledgera.
Nolan už je z nátlaku ohledně Batmana 3 unavený. ,,Nechte to být. Před rokem šel do kin Temný rytíř. Jsem z něj unavený. A tenhle tlak ohledně třetího Batmana mi rozhodně nepřidává. Spíš mi to ještě znechucuje."
Já se ti nedivím,Chrisi...Tak to máme vysekané všechny padouchy z nabídky. Až na Hádankáře. Je možné,že by on byl tedy opravdu tím vyvoleným to trojky? Nolan ohledně něj nic neřekl,takže je to celkem možné. Ale nechme se překvapit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 1. července 2009 v 19:13 | Reagovat

:-( :-( Ta únava z něj úplně srší... A je chladnější, ale vlastně - co má dělat? (no, trošku kruté, ale...). Držím mu palce! :-) Heh, a říkám si, jestli budou mít fanoušci remcy, že se mu film nepovedl, tak za to stejně budou moct oni, že ho takhle stále tlačili :-D :-P
Já jsem zvědavá, koho z batmanovského světa poznám :-)

2 Teryl Teryl | Web | 6. července 2009 v 14:11 | Reagovat

:((((((((( Smutný, jak už je Nolan rozhorčenej z celé kauzy "Třetí Batman a Joker". Chudák už jenom odsekává... svět nám zlomil vaz... to vystihl přesně. To, kam vede pokračování Batmana se mi zamlouvá míň a míň...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.