Třetí Batman v ohrožení!!

22. června 2009 v 19:15 | Lila |  Batman 3
Odmítne Nolan Batmana? Skončí Temným rytířem a nebude se k netopýrovi dál vracet?! A jak na to reaguje studio?!

Bijte na poplach! Otázky ohledně třetího Batmana nabývají na intenzitě. Režisérovi,který dotáhl Batmana k Oscarům a miliardovým tržbám,se zpět do Gothamu údajně nechce čím dál víc!
Christopher Nolan se podle všeho nechal hodně přemlouvat, než se dal po Batman začíná do práce na dalším dílu, ale v případě pokračování Temného rytíře to zatím vypadá s nadějemi hodně mizerně. Zatím se všeobecně považovalo, že Nolan si ,,odskočí" k vlastnímu projektu Inception a pak se vrátí k Batmanovi (stejně to udělal s Dokonalým trikem), ale zdání klame a Nolan se návratem zatím nechce zabývat.
Jeden z oficiálních faktů proč se Nolan nechce vrátit do Gothamu je smrt Heatha Ledgera a pak ještě jeden vážný důvod-Temný rytíř nasadil laťku tak vysoko,že ji nepůjde jen tak přeskočit. A Nolanova série zatím byla výjimečná.
,, Každý by chtěl pokračování. Každý čeká,že díl od dílu se budou filmy lepšit. Ale jak mám probůh překonat Temného rytíře?"ptá se nešťastně Nolan. Ano, je fakt, že taky nevim, jak by se Temný rytíř mohl překonat. To snad ani nejde. A navíc,režisérovi chybí v rukávě eso-či spíše žolík.
Tak jako tak,Nolan teď točí Inception a Warneři musejí shánět připádné nahrádníky-bolí to,ale plán B je nutný za všech okolností. Zack Snyder,který vyjadřoval zájem ohledně Návratu temného rytíře, však zoufalý a beznadějný návrh Warnerů odmítl. ,,Chris Nolan Batmana obsadil takto, já to vidím jinak,nefungovalo by to,"moudře to odmítl Snyder.
Nic dalšího známo není,vše je jen otázka vyjednávání a naděje koeckonců umírá poslední. Bohužel je ještě jedna bolest,s níž se musíme smířit-a to je odsun premiéry z původně plánovaného léta 2011 o minimálně rok,dva později.

Mrkněte na tržby Temného rytíře a řekněte mi, jak by bylo možné je překonat...

USA 533 345 358 dolarů

Svět 468 576 467 dolarů

Celkem 1 001 921 825 dolarů

1.víkend 158 411 483 dolarů

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koho byste chtěli za padoucha v třetím Batmanovi?

Riddlera
Catwoman
Jokera
Penguina
Harley Quin
Scarecrowa

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 22. června 2009 v 21:44 | Reagovat

"A navíc,režisérovi chybí v rukávě eso-či spíše žolík." - to je hezky řečený :-)

Ty jo, natáčet to jiný režisér... Navázat...
Je to opravdu dost komplikovaný :-( :-) Myslím ale, že se na něj nikdo nemůže zlobit, jen to fandy bude mrzet :-)

2 Teryl Teryl | Web | 23. června 2009 v 15:25 | Reagovat

Tak to teda nééé!!! :( I když je mi líto (ani nevíte jak moc) že tam nebude Joker, tak třetího Batmana po Nolanovi chci! A věřím, že nejsem jediná! A Batmana od Snydera bych chtěla, ale jenom tu klasiku - Návrat Temného Rytíře :) Ale Chrisi, hlavu vzhůru, máš ještě rok na zotavení!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.