Oscar pro Heatha-překlad poděkování

2. června 2009 v 21:03 | Lila |  The Dark Knight
Ano,Oscaři se udíleli 22.2. ,ale já vám nesu překlad-poděkování Heathovy rodiny při přebírání posmrtného Oscara pro svého syna a bratra.

Oscarový večer je vždy emotivní-někdo křičí radostí, jiný pláče štěstím. Heath Ledger nemohl ani jedno z toho...

Kim Ledger (otec)-,,Chci to říct jednoduše. V první řadě bych chtěl poděkovat Akademii za toto uznání vyjímečné práce mého syna,studiu Warner Bros a především Chrisu Nolanovi za ponechání Heathovy volné tvorby v bláznivém,neovladatelném charakteru Jokera,při jeho vývoji a ztvárnění. Dále bych chtěl poděkovat Stevovi Alexandrovi,který byl Heathovým poradcem a agentem deset let. Máme tě rádi,Steve. Tato cena bude pokorně zosobňovat Heathovo odhodlání získat si patřičné uznání od vás všech,včetně filmového odvětví,které měl rád."

Sally Bell (matka)-,, Heath byl tak soucitná a ušlechtilá duše,která vložila tolik vzrušení a inspirace do našeho života. Upřímně jsme cítili hrdost a respeket při přebírání této ceny. Dnes v noci jsme se rozhodli oslavovat a těšit se z jeho úspěchu. Poprvé ode dne,kdy nás opustil,budeme opět slavit."

Kate Ledger (sestra)-,, Heathe,oba dva víme,že to,co si vytvořil v postavě Jokera,bylo neuvěřitelné. Často jsme o tom spolu mluvili,mnoho dní. Ani nevíš, jak bychom si přáli,abys tu dnes stál ty a držel tuto cenu. Jsme pyšní,že jsi ji získal a přebíráme ji ve prospěch tvé překrásné dcery Matildy. Děkujem."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 3. června 2009 v 13:33 | Reagovat

Bylo to smutné, ale i krásné :-) Myslím nejen tu řeč, ale celé to předání (video)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.