Johnny Depp o Heathu , Jokerovi´ Ledgerovi

9. června 2009 v 20:43 | Lila |  Zajímavosti
,,Heath Ledger je nejlepší herec své doby," říká hvězda Pirátů z Karibiku.

,,Ano,přítomný čas je zcela na místě-Heath JE nejlepší herec své doby," říká Johnny Depp. ,,Mnoho lidí si to myslí třeba jen kvůli roli Jokera,ale není to jen tím-vemte si to takhle-ten kluk věděl co chce a tak za tim šel a našel to. V devatenácti hrál poprvé v Hollywoodu v Deset důvodů proč tě nenávidím,v jednadvaceti v Čtyřech pírkách. Za pár let přišly Kletba bratří Grimmů a Zkrocená hora. A schválně zkuste srovnat,že to byl celou dobu jeden a ten samý herec! Tak mladý a tak proměnlivý..jako chameleon. A pak si vemte taky to, jak se na každou roli připravoval,ikdyž šlo jen o nezávislý film či komedii,tak Heath do podrobna studoval svojí postavu a ve finále se jí stával. Vše prováděl od počátků herectví s takovým nasazením,že byste těžko našli zkušeného,staršího herce,co by se mu mohl rovnat," je si jistý Johnny Depp.
,,Když jsem se poprvé dozvěděl,že Heath bude jako Joker v dalším Batmanovi,přiznávám,že jsem si myslel to co všichni-je moc mladý,aby tohle zvládl,vždyť tuto roli by nezvládl skoro nikdo. Nezdálo se mi to zprvu jako dobrý nápad,"přiznává se se studem Johnny. ,, A pak jsem uviděl Temného rytíře a přišel šok-na plátně přece není Heath ale Joker!" křičel můj mozek. ,,Nevěřil jsem-tak jako všichni. Nejde slovy vyjádřit,co jsem cítil. Podle mně to nebyl Heath,byl to prostě Joker."
O Johnnym Deppovi je známo-mimo jiné-že ma fóbii z klaunů. Hned se samozřejmě tedy vyrojily otázky ohledně Jokera. ,,Ano,bál jsem. Vždy když jsem ho uviděl,tak jsem se třásl. Já vždycky věděl,že klaunů je třeba se bát,a měl jsem pravdu,"směje se filmový Jack Sparrow.
Na Deppa padla ještě jedna otázka. Je lepší Jack Nicholson jako Joker nebo Heath Ledger. Na tuto otázku Johnny jen pozvedl obočí a klidně řekl:,, Jack byl groteskní,výstřední klaun. Heath mrazivý anarchista. Jack Jokera hrál,Heath jím byl. Sám jsem také podepisoval petice proti klaunovu případnému návratu do kin. Prostě je jen jeden Joker a to Heath,ten přesně vykreslil,co se charakterem Jokera myslelo celou tu dobu-vražednost,neovladatelnost,humor,svoboda."
Depp teď skončil s natáčením Imaginarium dr. Parnasse,kde právě za svého zesnulého přítele zaskakuje. ,,Jsem rád,že Heathovi mohu pomoct a ukázat mu, jak jsem si ho vážil. Moc bych si přál,aby tu s námi byl. Ještě neměl na smrt čas. I když bych tomu spíš měl říkat odchod,protože smrt Heatha nepřemohla. Koneckonců,proč by se mu pak říkalo Heath , Joker´ Ledger?"pousmál se se slzami v očích jeho přítel Johnny Depp.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koho byste chtěli za padoucha v třetím Batmanovi?

Riddlera
Catwoman
Jokera
Penguina
Harley Quin
Scarecrowa

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 10. června 2009 v 10:47 | Reagovat

To je moc pěkný! A taková poklona od Deppa! :-) Má pravdu, v hodně věcech! :-) Nemůžu teda srovnávat Jokery, neboť jsem Nicholsona v této roli neviděla (zase mi mrška film proklouznul, když to dávali v TV :-/ Já si nesmím nic takhle plánovat, protože na to pak zapomenu :-/), ale myslím, že je pravda, že Joker a Heath jsou dvě odlišné osobnosti; Heath si toho Jokera pořádně užil a jakoby se rozdvojil, bravurní výkon... :-)

2 Teryl Teryl | Web | 10. června 2009 v 16:09 | Reagovat

Johny to řekl moc hezky a já s ním teda ve všem souhlasím :') Konečně filmové zpracování, které dokonale vystihuje Jokerovu podstatu :) Ale je smutný, že ho budou všichni znát jako Heatha "Jokera" Ledgera, když se mohl předvést i v jiných filmech, kterých se nedožil :(((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.