Behind the scene-hospital

16. května 2009 v 15:32 | Lila |  The Dark Knight
Když budova vybuchovala,byl to Heath Ledger,kdo šel nebezpečně blízko ní. Jak se to natáčelo?

Scéna s odpálením nemocnice se připravovala 3 týdny a byla zničena za 30 sekund. Jediné,co je na scéně digitální, jsou okna v horním patře,protože je během příprav někdo ukradl. Ovšem to,že Heath vycházel z vybuchující budovy, je čistě pravdivé.
,,Nevím, jak to dokázal,že se ani jednou neohlédl za výbuchy,nikdy nedal najevo zájem o to,co se děje přímo za ním. Nacvičovali jsme jeho odchod 12krát a Heath to zahrál naprosto perfektně. Byl tak blízko výbuchu,že měl ve vlasech kousky korku. Mohl být při explozi zraněn,ale nezalekl se, jen řekl-,Teď sem Joker a ten nemá pud sebezáchovy,takže ja ho taky mít nebudu.´ Stačilo slyšet ty rány exploze a všichni jsme neměli dalekok tomu,aby sme šli co možná nejdál. Ale když vidíte,že váš přítel jde přímo s těmi výbuchy za zády,aniž by s sebou sebemíň cuknul,tak se zastydíte a snažíte se mu oplatit odvahu natočením dobrých záběrů ,"vzpomíná Chris Nolan.


Takle vypadala připravená budova,kvůli zlodějům,bez skel nahoře
Heath Ledger čeká na znamení,až začnou s odpálením
Výbuch začíná a Heath jde ze schodiště vstříc kameře
Výbuchy pokračují,za Heathem se už valejí kusy betonuHeath stále klidně kráčí a další a další kusy betonu a korku lítají do vdzuchuHeath už naskočil do autobusuExploze je tak silná,že třese s celým autobusem,Heatha to očividně ale nevyvádí z míryVůbec nekouká po tom,co se děje nalevo od něj
Tak a tohle je výsledek scény Heatha Ledgera a kamery, jež ho natáčela
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 31. května 2009 v 10:08 | Reagovat

Jo, tohle jsem obdivovala (a obdivuji!) na DVD, prostě výjimečný herecký výkon =-O :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.