Batmanovi protivníci

8. května 2009 v 14:45 | Lila |  Zajímavosti
Proti Batmanovi stojí různé existence,které ho chtějí zničit. Tady vám nesu pár těch nejznámějších Batmanových nemesis-a vy si schválně tipněte,kdo by se z nich mohl objevit v dalším dílu netopýří ságy.Kašlete na superhrdiny,komiksy patří padouchům!

Jméno:Scarecrow
Skutečné jméno:Jonathan Crane
Čím Batmanovi zatápí:předvádí plný význam slova ,,strach"

Že s tim pytlem na hlavě vypadá směšně? Věřte,že v jeho přitomnosti se smát nebudete. Scarecrow využívá lidského strachu a pomocí chemikálie dokáže realizovat noční můry. Jestli se vám tedy někdy stane,že třeba uvidíte, jak naproti vám běží pavouci velikostí koní,tak Scarecrow je poblíž.Jméno:Ra´s Al Ghul
Skutečné jméno:stejné
Čím Batmanovi zatápí:je skoro nesmrtelný a to nepotěší

Tohle je člověk,který má jasno. Narozdíl od ostatních není psychopat,ale chladně uvažující člověk. Když je město prohnilé zločinem,Ra´s Al Ghul ho zničí. Batmana respektuje,ale zaroveň má na něj a na Gotham pořádnou pifku. Navíc má s Batmanem společnou historii...Jméno:Joker
Skutečné jméno:?
Čím Batmanovi zatápí:svojí existencí

Batman má hodně nepřátel,ale Joker je ten nejhorší (či snad nejlepší?). Anarchistický magor s bílým obličejem a úsměvem širokým jak delta Nilu je nejnebezpečnější,protože mu o nic nejde, jedná z rozmaru a nezáleží mu ani na svém životě. Nač jiní nedokážou ani pomyslet,to Joker bez mrknutí oka uskuteční. Těžko se potom tedy odhadne, jestli bude chtít otrávit půlku města,nebo podpálí pyramidu peněz. Nikdy však neztrácí smysl pro humor.
Jméno:Catwoman
Skutečné jméno:Selina Kyle
Čím Batmanovi zatápí:tahle kočka má drápy,pozor na prsty!

Tahle zajímavá postava je vždy především na své straně. Někdy jde Batmanovi po krku, jindy mu pomáhá-podle toho, jak se jí to hodí. Batman to má poněkud složité-Catwoman pro něj není jen protivnicí/parťačkou,ale něčím víc. Ono řešit dilema, jestli si udělat hezký večer nebo si nechat zlomit pár žeber,není žádná legrace.


Jméno:Harley Quin
Skutečné jméno:Harleen Quinzel
Čím Batmanovi zatápí:svou láskou. K Jokerovi.

Harley pracovala jako psychiatrička a její úkoly byly dostávat se do mozků zločinců. Při své práci si však zapomněla držet profesionální odstup a zamilovala se do toho nejhoršího. Do Jokera. Teď je jeho pomocnicí a druhou rukou. Pro svého miláčka by byla ochotná udělat cokoli. Jokera někdy označují jako ,,Pana J.",ale pokud někde uvidíte,že Joker nese oslovení ,,pejsánek",nebuďte překvapení. Ale pozor! Takhle mu může říkat jenom Harley Quin!
Jméno:Riddler
Skutečné jméno:Edward Nygma
Čím Batmanovi zatápí: pokud Batman neuhodne hádanku,většinou někdo umře

Nygma je člověk s astronomickým IQ. Je sice génius,ale zároveň magor. Hraje si s Batmanem pomocí hádanek a když je neudhodne,tak nejenže se netopýr může cítit jako hňup,ale někdo také zaplatí životem. Riddler se ve světě šílenců rozhodně neztratí.
Jméno:Two-Face
Skutečné jméno:Harvey Dent
Čím Batmanovi zatápí: je to soudce a kat v jedné osobě

Státní návladní při nehodě přišel o polovinu obličeje,místo ní má jen obnažené maso. O životě lidí rozhoduje hodem mincí a boj s Batmanem je o to těžší,že v něm netopýr stále vidí dobrého chlapa,co kdysi bojoval ze všch sil proti zločinu.
Jméno:Penguin
Skutečné jméno:Oswlad Chesterfield Cobblepot
Čím Batmanovi zatápí:inteligencí a svými deštníky

Ne,žádné zvíře. Tenhle skrček je sakra chytrý mafián. Tak chytrý,že ani Batman ho někdy nemůže obvinit. A když navíc náhodou udělá Penguin chybu,má vždy po ruce ňákej ten deštník,co skrývá překvapení...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Koho byste chtěli za padoucha v třetím Batmanovi?

Riddlera
Catwoman
Jokera
Penguina
Harley Quin
Scarecrowa

Komentáře

1 filip filip | 10. června 2011 v 17:10 | Reagovat

Normálny blázon. Ak máte po ruke niečo ako počítač, tak ho využite proti Riddlemu. Tento blázon dá hádanku hoci komu len chce, a keď ju neuhadne kto vie kto práve zomre. Batman má vždy plno práce aby ho porazil. Nygma je síce génius ale aj blázon. Stačí vedieť že to bol pred tým Edward Nygma.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.