Batman 3- první plakát k dalšímu Batmanovi?

1. dubna 2009 v 19:34 | Lila |  Batman 3
Kdo pocuchá Gotham příště? Plakát napovídá,že Riddler. Že by se tvůrci už rozhodli? Apríl-plakát není nic jiného,než dílo fanoušků.

Ještě před tím,než Temný rytíř dorazil k nám,už stihl zdolat všechny myslitelné rekordy. Úspěch překvapil a potěšil tvůrce,ale Nolan je stále nejistý. ,,Netušíme,co chce Christopher s Batmanem udělat,"přiznává studio Warner Bros. Nolan proslul tím,že se nepouští do projektů,kterými si neni naprosto jistý. Ale proč si není jistý,když TDK měl takový úspěch a třetího Batmana chtěl původně co nejdřív natáčet? Na důvod se režiséra zeptali...
,,Prostě jsem počítal s Heathem,"krčí rameny Nolan. ,,Oba jsme byli nadšený z možného třetího dílu,těšili se na natáčení...a když je teď Heath mrtvý..najednou nevidim v pokačování smysl,nevím,kam dál,abych neudělal chybu. Temný rytíř byl srdeční záležitost celého štábu a čekali jsme,že to tak bude i v třetím díle,ale jak může srdce bít,když mu nejpodstatnější kus chybí? Batman 3 se začne rodit,až si jím budu jistý.." Ano,kvůli tomuto není roházen jen Nolan,ale i mnozí další..Musíme tedy udělat to,co jsme dělali doteď-obrnit se trpělivostí. U Nolana se čekat vyplatí,vždy připraví silný zážitek a posune hranice filmu o něco dál.

Tady je fiktivní plakát k 3. Batmanovi

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teryl Teryl | Web | 30. dubna 2009 v 18:09 | Reagovat

Třetí film prostě musí být, i když bych tam stjeně nejraději viděla Jokieho :D Super blog, plnej Jokera - I like that :D nechceš spřátelit? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.