Heath Ledger-Životní příběh talentovaného herce

30. března 2009 v 19:44 | Lila |  Zajímavosti
Vyšla kniha-ilustrovaná biografie-životopisu Heatha Ledgera. Pro zájemce dobrá nabídka,pro skálopevné fanoušky povinnost. Je to jedna z poct Heathu Ledgerovi,kterou si můžete koupit.

Heath Ledger
Ilustrovaná biografie
Chris Roberts
nakladatelství Metafora
Praha 2009
Cena:299Kč
Když se objevila zpráva o tragické smrti Heatha Ledgera,vyvolala po celém světě šok. Za roli v trháku Zkrocená hora byl Ledger nominován na Oscara a zdálo se,že má před sebou hvězdnou kariéru. Nikdno nemohl-a nechtěl-věřit tomu,že tak jasné světlo najednou zhaslo.
Ledger byl pověstný svou oddaností práci. Byl to mladý muž,jehož ambice ho vedly,aby se vyhýbal rolím hollywoodského krasavce,již mu chtěli přiřknout,ve prospěch rolí,které by mu pomohly naplnit potenciál jako herci.
Tato kniha vypráví o tom,jak jej jeho cílevědomé odhodlání stát se nejlepším odvedlo z domovského Perthu v Západní Austrálii a přivedlo k životu mezinárodní celebrity. Sleduje jeho kariéru od okamžiku,kdy se poprvé objevil na scéně ve škole v 10 letech,až po mnohá vystoupení na červeném koberci při udělování cen BAFTA,Zlatého Glóbu a Cen Akademie.
Tato kniha s fotografiemi od nejranějších let až po předčasnou smrt v 28 letech je poctou talentu Heatha Ledgera. Za roli Jokera ve filmu Temný rytíř získal posmrtně cenu BAFTA,Zlatý Glóbus a Oscara in meroiam a samozřejmě další a další méně známé ceny.
Já osobně jsem si tuto knihu koupila a dala mi hodně-dala mi hlavně hluboký pohled od duše Heatha Ledgera a jen mi potvrdila,že takových lidí,jako byl on,je ve světě skutečně velice málo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.