Batman 3 - Co se ví?

21. března 2009 v 23:38 | Izzy |  Batman 3
Tak hned říkám, že oficiálně se neví nic(nebo tedy takhle:"zaručených oficiálních zpráv" se již objevilo mnoho). Není ani jisté jestli Nolan bude onu filmovou lahůdku režírovat. Spekulace o Batmanovi 3 začali již od premiéry 2 a dnes ještě ani není napsaný scénář, takže kdo ví, jaký záporák bude Batmanovi lézt na nervy a vůbec kdy film vyjde. Ale i tak něco málo drbů okolo zaporáků:

Asi před 2 měsíci se spekulovalo o návratu Two-Face. Opravdu nechápu, komu to přišlo na mozek, vždyť i podle Two-Face šel pod drn(ovšem fakt je, že první takovýto comeback by to nebyl:D) a i kdyby kdo stojí o jeho návrat?
Za o jednoho nejmenovaného anarchistu je zájem pořád. Z jeho návratem prý počítal i Nolan, proč by taky ne? Ve filmu neumřel a i když Heath udělal z Jokera legendu, neznamená to, že by po něm nikdo jiný nemohl převzít roli.
Na konci minulého roku se začalo mluvit o Catwoman...Nápad to není vůbec špatný, rovnou se začalo hovořit o Rachel Weisz(Mumie) jako o nejlepší volbě, s čímž rozhodně souhlasím.
Nakonec více jak půl roku starý drb. Brian Austin Green (Beverly Hills 90210) prý projevuje zájem o roli Hádankáře...Sice na roli by se hodil, ale bude tam vůbec taková postava;)
No to je prozatím okolo záporných postav v Batmanovi 3 vše, jakmile by se objevilo něco nového budeme vás informovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.